FOTO/ Inter-Milan, formacionet e mundshme të çerekfinales së Kupës së Italisë

FOTO/ Inter-Milan, formacionet e mundshme të çerekfinales së Kupës së Italisë

13:00, 26/01/2021

Sonte në mbrëmje do zhvillohet super përballja mes Interit dhe Milanit, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Te zikaltrit nuk priten shumë ndryshime, vetëm se sulmi të jetë i ndërtuar nga Romelu Lukaku dhe Alexis Sanchez, me Lautaro Martinezin që qëndron në stol.

Ndërsa te kuqezinjtë Mario Mandzukic pritet të jetë nga minuta e parë.

Samu Castillejo nuk është në formën e duhur dhe Tatarusanu pritet të jetë në portë në vend te Donnarummas.

Më poshtë mund të shihni formacionet e mundshme të derbit të Madoninës.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco