Lajmi i fundit

LIVE/ Pas betimit të shpejtë te Presidenti, Rama direkt në mbledhjen e parë të qeverisë

VIDEO/ Brdariç feston ditëlindjen, stafi shkodran e befason!

VIDEO/ Brdariç feston ditëlindjen, stafi shkodran e befason!

23:27, 24/01/2021

Thomas Brdariç ka festuar 46 vjetorin e lindjes.

Pas barazimit pa gola ndaj Kastriotit, trajneri i Vllaznisë është befasuar nga stafi dhe futbollistë të cilët i kanë uruar ditëlindjen.

Brdariç i ka fryrë duke fikur qirinjtë e tortës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco