Lajmi i fundit

LIVE/ Betimi i qeverisë: Kryeministri Rama mbërrin në Presidencë

VIDEO/ Valencia i shënon gol të çmendur Atletio Madridit

VIDEO/ Valencia i shënon gol të çmendur Atletio Madridit

22:16, 24/01/2021

Atletico Madrid ka përmbysur rezultatin 2-1 ndaj Valencias në ndeshjen e vlefshme për La Liga.

Por pavarësisht kësaj, në minutën e 11’ Uros Racic realizoi një supergol nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco