Lajmi i fundit

LIVE/ Pas betimit të shpejtë te Presidenti, Rama direkt në mbledhjen e parë të qeverisë

VIDEO/ Kukësi përmbys rezultatin, Eze shënon të dytin për verilindorët

VIDEO/ Kukësi përmbys rezultatin, Eze shënon të dytin për verilindorët

15:08, 24/01/2021

Skuadra e Kukësit ka arritur të përmbys rezultatin ndaj Bylisit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë Superiore.

Pas golit të barazimit nga Agim Ibraimi në fundin e pjesës së parë, Eze ndëshkoi ballshiotët në minutën e 56  të pjesës së dytë, duke i çuar shifrat në 2 me 1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco