VIDEO/ Shtanget Kukësi, Bylis kalon në avantazh

VIDEO/ Shtanget Kukësi, Bylis kalon në avantazh

14:32, 24/01/2021

Bylis ka kaluar në avantazh 1-0 në ndeshjen ndaj Kukësit, e vlefshme për javën e 16-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 26’ ishte Milos Stojanovic ai i cili shënoi për ballshiotët. Mbrojtësi 24 vjeçar përfiton nga një top i mbetur në zonën e verilindorëve dhe gjuan fort me të majtën, duke e dërguar sferën në fundin e rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco