VIDEO/ Zbulimi i këtij sezoni! Juventus dyfishon rezultatin ndaj Bolonjës, shënon Mckennie

VIDEO/ Zbulimi i këtij sezoni! Juventus dyfishon rezultatin ndaj Bolonjës, shënon Mckennie

14:11, 24/01/2021

Juventus ka shënuar edhe golin e dytë 2-0 ndaj Bonolonjës, në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Serie-A.

Në minutën e 71’ ishte amerikani Weston McKennie ai i cili shënoi për bardhezinjtë. Mesfushori 22 vjeçar realizoi me kokë pas një krosimi nga këndi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco