Inzaghi kërkon një mbrojtës, Tare ‘shënjestron’ ish-futbollistin e Barcelonës

Inzaghi kërkon një mbrojtës, Tare ‘shënjestron’ ish-futbollistin e Barcelonës

12:06, 24/01/2021

Lazio po përqendrohet te afrimi i një qendërmbrojtësi në këtë merkato dimërore.

Pas dështimit të transferimit të mbrojtësit grek, Sokratis Papastathopoulos, drejtori sportiv i bardhekaltërve, Igli Tare  tashmë kërkon transferimin e futbollistit të Benfikës, Jean-Clair Tobido, raporton “Il Messaggero”.

Ish lojtari i Barcelonës, pritet të transferohet në formën e huazimit te Lazio për pjesën mbetur të sezonit. Mbetet për t’u parë...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco