VIDEO/ Atalanta nuk ndalet, shënon edhe të tretin ndaj Milanit

VIDEO/ Atalanta nuk ndalet, shënon edhe të tretin ndaj Milanit

19:40, 23/01/2021

Atalanta po luan ndaj Milanit në transfertë në kuadër të javës 19-të në Serie-A.

Ekipi i drejtuar nga Gasperini ka shënuar edhe golin e tretë ndaj kuqezinjve me anë të Duvan Zapatas. Me golin e shënuar situata dhe ekipi u qetësua në fushë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco