VIDEO/ Penallti për Atalantën, shihni ekzekutimin e Josip Ilicic

VIDEO/ Penallti për Atalantën, shihni ekzekutimin e Josip Ilicic

19:19, 23/01/2021

Atalanta ka shënuar edhe golin e dytë 2-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 19-të në Serie-A.

Në minutën e 53’ ishte Josip Ilicic ai i cili shënoi për bergamaskët nga pika e bardhë e penalltisë. Edhe pse Donarumma ia kuptoi krahun nuk mundi ta ndal dot goditjen potente të sllovenit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco