FOTO/ Ish-miss 'BumBum' bën tatuazh fytyrën e Messit në zonën intime

FOTO/ Ish-miss 'BumBum' bën tatuazh fytyrën e Messit në zonën intime

10:11, 22/01/2021

Ish-Miss “BumBum”, Suzy Cortez ka shprehur dashurinë e saj për sulmuesin argjentinas, Lionel Messin.

24 vjeçarja nga Brazili më herët kishte bërë tatuazh stemën e Barcelonës, ndërsa tani ajo ka shënjuar anën e tjetër të saj me portretin e futbollistit argjentinas.

Bukuroshja ka bërë tatuazh fytyrën e Messsit pranë zonës intime.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco