VIDEO/ Gati sa nuk ‘plas’ sherri mes Kloppit dhe trajnerit të Burnleyt

VIDEO/ Gati sa nuk ‘plas’ sherri mes Kloppit dhe trajnerit të Burnleyt

09:51, 22/01/2021

Mbrëmë skuadra e Liverpoolit pësoi humbjen e parë pas një kohë te gjatë në stadiumin ‘Anfield’.

Ishte Sean Dyche, trajneri i Burnleyt ai që ia shkaktoi këtë humbje (0-1) Jurgen Kloppit.

Dy trajnerët patën një moment të sikletshëm gjatë përfundimit të pjesës së parë. Ata u futën në dhomat e zhveshjes dhe gati sa nuk plasi sherri. Të dy diskutojnë diçka, por Kloppi në këtë moment duket shumë i nevrikosur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco