VIDEO/ Fund emocionues në ‘Elbasan Arena’, shënohet gol në derbin Partizani-Tirana

VIDEO/ Fund emocionues në ‘Elbasan Arena’, shënohet gol në derbin Partizani-Tirana

19:46, 21/01/2021

Po luhet në “Elbasan Arena” derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë Superiore, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa e dyta bëhet emocionuese. Pasi dalin me karton të kuq Bardhi nga Partizani dhe Batha nga Tirana, takimi bëhet interesant.

Në minutën e 83-të, pas një aksioni të gjatë të Partizanit, Eraldo Çinari i rikthyer pas pezullimit, devijon një top në zonë, duke e dërguar në rrjetë, 1-0 për të kuqtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco