VIDEO/ Derbi sjell kaos, digjet një lokal dhe plagosen 2 persona

VIDEO/ Derbi sjell kaos, digjet një lokal dhe plagosen 2 persona

19:05, 21/01/2021

Situatë kaotike në qytetin e Elbasanit.

Vazhdojnë trazirat mes tifozëve të Partizanit dhe Tiranës.

Sipas raportimeve nga terreni, është djegur një lokal afër stadiumit ku po zhvillohet ndeshja.

Nga trazirat apo nga djegia e lokalit, mësohet se janë plagosur 2 persona, teksa forca të shumta policie janë rreth e qark stadiumit, për të mbajtur situatën nën kontroll.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco