VIDEO/ Dy raste në pak minuta, Partizani pranë golit ndaj Tiranës

VIDEO/ Dy raste në pak minuta, Partizani pranë golit ndaj Tiranës

18:25, 21/01/2021

Po luhet në këto momente derbi mes Partizanit dhe Tiranës, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore.

“Të kuqtë” kanë qenë shumë pranë golit të avantazhit. Fillimisht ishte Jasir Asani që rrezikoi portën e bardhebluve, por goditja e tij përfundoi ngjitur me shtyllën e djathtë.

Një minutë me pas, ishte Meloqë provoi me një gjuajtje të fuqishme nga jashtë zone, por top u ndal nga portieri Bekaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco