Sot/ Luhet derbi i kryeqytetit, Partizani - Tirana

Sot/ Luhet derbi i kryeqytetit, Partizani - Tirana

09:51, 21/01/2021

Kategoria Superiore mbyll sot javën e 15-të me derbin e kryeqytetit.

Ditën e enjte në orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”, Partizani do të jetë pritës në derbin ndaj Tiranës.

Të dy skuadrat do të synojnë fitoren për të mbajtur ritmin kryesuesve.Momentalisht Partizani renditet në vendin e 3-të, 12 pikë më pak se kryesuesit e Vllaznisë. Kurse në krahun tjetër, Tirana pozicionohet në vendin e 5-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco