Premier League/ Leicester – Chelsea, formacionet zyrtare

Premier League/ Leicester – Chelsea, formacionet zyrtare

20:54, 19/01/2021

Në orën 21:15, në “King Power Stadium”, luhet supersfida mes Leicester dhe Chelsea-t, e vlefshme për javën e 18-të në Premier League.

“Dhelprat”, të pozicionuar në vendin e tretë, janë njëri prej klubeve me formën më të mirë në kampionatin anglez. Në anën tjetër, Chelsea ka probleme me ecurinë dhe kësisoj gjendet në vendin e tetë.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco