Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

Ibrahimoviç flet për Mandzukiçin: Do të tremben kundërshtarët!

08:40, 19/01/2021

Zlatan Ibrahimoviç ishte protagonisti kryesor i fitores 2-0 të Milanit kundwr Cagliarit.

Sulmuesi suedez foli pas ndeshjes edhe për ardhjen e sulmuesit kroat, Mario Mandzukic. Gjatw një interviste, Ibra tha se me Marion do të jetë një Milan ndryshe dhe më i fuqishëm.

“Unë jam shumë i lumtur me ardhjen e Mandzukic, kështu që tani do të tremben kundërshtarët tanë nga ne dy.

Scudetto? “Unë besoj te Zlatan. Jam shumë i lumtur për këtë Milan. Kthimi te Rossonerët më ka ndryshuar shumë”, tha Ibra.

Mandzukic pritet të firmos kontratë me ‘Rossonerët’ deri në fund të këtij sezoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco