Ndizet debati/ Ozil mbërrin në Stamboll, Muriqi e shikon në TV

Ndizet debati/ Ozil mbërrin në Stamboll, Muriqi e shikon në TV

13:15, 18/01/2021

Sot pritet të zyrtarizohet transferimi i Mesut Ozilit tek gjiganti turk, Fenerbahce.

Por në mediat turke ka qarkulluar një foto ku shihet Vedat Muriqi, i cili është fotografuar nga gruaja e tij, në momentin kur po ndjek me interes transferimin e turko-gjermanit në Fenerbahce.

Kjo në mediat turke ka ndezur debatin e rikthimit të Muriqit tek Fenerbahce.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco