Formacionet zyrtare/ Bayern Munich - Freiburg

Formacionet zyrtare/ Bayern Munich - Freiburg

15:18, 17/01/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës mes Bayern Munich dhe Freiburg, e vlefshme për javën e 16-të në Bundesliga.

Bavarezët do tentojnë tri pikët në këtë sifidë për të mbajtur vendin e parë në renditje, e për të lënë pas krahëve eliminimin nga Kupa e Gjermanisë.

Freiburg mban në vendin e tetë me 23 pikë total. Vlen të theksohet se në pesë ndeshjet e fundit, Freiburgu ka pesë fitore, një formë fantastike. Ndërsa Bayern tre fitore, një barazim dhe një humbje.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco