Formacionet e mundshme: Liverpool - Manchester United

Formacionet e mundshme: Liverpool - Manchester United

14:11, 17/01/2021

Gara për titull është e hapur në Angli! Për javën e 19-të në Premier League , dy armiq të vjetër përplasen: Liverpool dhe Manchester United.

Një sfidë që pritet të jetë mjaft e luftuar, duke parë renditjen që kanë ekipet në kampionat.

United mban vendin e parë me 36 pikë të grumbulluara dhe do tentojë triumfin për t’u shkëputur në renditje. Por nuk do ta kenë të lehtë pasi Liverpool në rast fitoreje do t’i bashkohej “Djajve të kuq” në kryesim me pikë të barabarta.

Formacionet e mundshme:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco