VIDEO/ Lazio shënon edhe golin e dytë në derbin ndaj Romës

VIDEO/ Lazio shënon edhe golin e dytë në derbin ndaj Romës

21:20, 15/01/2021

Lazio ka dyfishuar epërsinë kundër Romës

Pas golit të Immobiles për Lazion ka shënuar edhe Luis Alberto në minutën e 23-të.

Goli erdhi pas një kundërsulmi të shpejtë të Lazios ku u nis Immobile që asistoi për Alberton për të shënuar kështu golin e dytë në ndeshje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco