VIDEO/ Gafë e mbrojtësit të Romës, Immobile kalon në avantazh Lazio-n

VIDEO/ Gafë e mbrojtësit të Romës, Immobile kalon në avantazh Lazio-n

21:04, 15/01/2021

Lazio ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Romës, e vlefshme për javën e 18-të në Serie-A.

Në minutën e 14’ ishte sulmuesi Ciro Immobile ai cili shënoi për bardhekaltërit, pas gafës së mbrojtësit të verdhekuqëve, Ibanez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco