VIDEO/ Shënohet goli i parë në Kukësi – Vllaznia, kalon në avantazh...

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Kukësi – Vllaznia, kalon në avantazh...

19:18, 15/01/2021

Vllaznia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Kukësit në javën e 14-të Kategorinë Superiore.

Në minutën e 58’ pas një tentative nga distanca të Markut, Tafa nuk e kontrollon siç duhet, duke e lënë topin në zonë, aty ku ndodhej Kalaja, i cili nuk fal, duke e shtyrë topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco