VIDEO/ Supergol i Melegoni-t, Genoa barazon sërish rezultatin ndaj Juventusit

VIDEO/ Supergol i Melegoni-t, Genoa barazon sërish rezultatin ndaj Juventusit

22:23, 13/01/2021

Genoa ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në sfidën që po luan ndaj Juventusit, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë.

Në minutën e 75’ ishte Filippo Melegoni që me një goditje mjaft të bukur nga jashtë zone mposhti portierin e bardhezinjëve, Gianluigi Buffon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco