VIDEO/ Penallti për Real Sociedad, shihni ekzekutimin e Oyarzabal

VIDEO/ Penallti për Real Sociedad, shihni ekzekutimin e Oyarzabal

22:14, 13/01/2021

Real Sociedad ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Barcelonës, e vlefshme për gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës.

Në minutën e 51’ ishte Mikel Oyarzabal  ai i cili shënoi për Sociedad nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco