VIDEO/ Aksion model i Barcelonës, de Jong kalon në avantazh katalanasit

VIDEO/ Aksion model i Barcelonës, de Jong kalon në avantazh katalanasit

22:06, 13/01/2021

Barcelona po fiton 1-0 ndaj Real Sociedad në gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës.

Katalanasit e kanë gjetur golin në minutën e 39-të me De Jong , pas një aksioni model.

Holandezi ka realizuar një gol shumë të bukur dhe të vështirë me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco