VIDEO/ Shënohet goli i parë në PSG - Marsejë

VIDEO/ Shënohet goli i parë në PSG - Marsejë

21:46, 13/01/2021

PSG ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Marsejës, në ndeshjen e vlefshme për finalen e Superkupës së Francës.

Në minutën e 39’ ishte Mauro Icardi ai i cili shënoi për skuadrën pariziene, pas asistit të Angel Di Maria-s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco