VIDEO/ Skuadra modeste i shënon Bayernit në Kupën e Gjermanisë

VIDEO/ Skuadra modeste i shënon Bayernit në Kupën e Gjermanisë

21:34, 13/01/2021

Holstein Kiel ka befasuar Bayern Munchen në Kupën e Gjermanisë.

Skuadra modeste që militon në Bundesliga 2 ka barazuar rezultatin 1-1 ndaj bavarezëve.

Në minutën e 37’ ishte Fin Bartels i cili nuk gaboi i vetëm përballë portierit kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco