VIDEO/ Morata dhe Czyborra, dy gola të tjerë në Juventus - Genoa

VIDEO/ Morata dhe Czyborra, dy gola të tjerë në Juventus - Genoa

21:21, 13/01/2021

Juventus dhe Genoa po dhurojnë një duel spektakolar, teksa janë shënuar dy gola të shpejt, duke i çuar shifrat në 2-1.

Në minutën e 23’ pas një asisti të Dejan Kulusevskit, Alvaro Morata me një goditje të fuqishme  nga brenda zonës mposht portierin kundërshtar.

Pesë minuta më pas kuqeblutë reagojnë mjaft mirë duke ngushtuar shifrat me Lennart-Marten Czyborra me një goditje me kokë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco