VIDEO/ Gnabry shënon në Kupë, Kimmich befason me festën dhe gjestin e tij!

VIDEO/ Gnabry shënon në Kupë, Kimmich befason me festën dhe gjestin e tij!

21:11, 13/01/2021

Bayern Munchen po fiton 1-0 në përballjen ndaj Holstein Kiel në Kupën e Gjermanisë.

Në minutën e 14’ ishte Serge Gnabry i cili realizoi duke kaluar në avantazh kampionët në fuqi të Gjermanisë dhe Europës.

Pas golit, Kimmich ka befasuar me festën dhe gjestin e tij duke goditur me disa shpulla shokun e skuadrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco