Formacionet zyrtare: Real Socidedad – Barcelona, mungon Messi

Formacionet zyrtare: Real Socidedad – Barcelona, mungon Messi

20:28, 13/01/2021

Sot në orën 20:45, Barcelona dhe Real Sociedad do të luajnë në ndeshjen gjysmëfinale të Super Kupës së Spanjës.

Katalanasit në këtë ndeshje do të jetë pa sulmuesin e tyre kryesor, Lionel Messi i cili nuk është përfshirë me skuadrën.

Formacionet zyrtare të dy skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco