Kupa e Gjermanisë/ Holstien Kiel - Bayern Munich, formacionet zyrtare

Kupa e Gjermanisë/ Holstien Kiel - Bayern Munich, formacionet zyrtare

20:09, 13/01/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës midis Holstien Kiel dhe Bayern Munich, e vlefshme për raundin e 1/16 në Kupën e Gjermanisë.

Bavarezët shihen si ekipi favorit për të kaluar në turin tjetër të kupës, duke parë që luajnë ndaj një skuadre që militon në Bundesligën 2 gjermane.

Formacionet zyrtare: 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco