VIDEO/ Rrahmani pranë golit, topi ndale në vijën fatale dhe më pas...

VIDEO/ Rrahmani pranë golit, topi ndale në vijën fatale dhe më pas...

19:42, 13/01/2021

Napoli ka fituar 3-2 ndaj Empolit në Kupën e Italisë.

Pas një goditje nga këndi me kokë goditi Amir Rrahmani por që topi u largua nga një mbrojtës për të shkuar të Petagna që nuk e pati vështirë të shënojë golin e tretë në minutën e 77-të te ndeshjes.

Kujtojmë se për Empolin dy gola i ka shënuar shqiptari nga Tetova, Nadim Bajrami.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco