VIDEO/ Bajrami ndëshkon sërish Napolin, Empoli barazon rezultatin ndaj 'Të kaltërve'

VIDEO/ Bajrami ndëshkon sërish Napolin, Empoli barazon rezultatin ndaj 'Të kaltërve'

19:18, 13/01/2021

Empoli ka barazuar sërish rezultatin 2-2 në përballjen ndaj Napolit, e vlefshme për 1/16 e Kupës së Italisë.

Në minutën e 68’ ishte përsëri shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami ai i cili ndëshkoi skuadrën e Gattusos.

21 vjeçari goditi bukur nga jashtë zone, duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit të Napolit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco