Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

Formacionet zyrtare: Man City – Brighton

18:36, 13/01/2021

Manchester City do të luajë kundër Brighton në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Premier League.

Me një fitore të mundshme, skuadra e Pep Guardiolës do të barazojë me pikë së bashku me Leicester dhe Everton të cilët janë në zonën e Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco