VIDEO/ Tetovari i shënon gol fantastik Napolit

VIDEO/ Tetovari i shënon gol fantastik Napolit

18:27, 13/01/2021

Napoli po fiton 2-1 ndaj Empolit në Kupën e Italisë.

Në minutën e 33’ është shqiptari nga Tetova, Nedim Bajrami që ka shënuar një gol fantastik për Empoli.

Koulibaly nuk e markojë si duhet Bajramin, i cili bëri një goditje të fuqishme me të djathtën e tij për ta shënuar golin e barazimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco