VIDEO/ Inter sërish në avantazh, Lukaku shënon në frymën e fundit

VIDEO/ Inter sërish në avantazh, Lukaku shënon në frymën e fundit

17:35, 13/01/2021

Inter ka kaluar sërish në avantazh 2-1 ndaj Fiorentinës, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë.

Ishte Romelu Lukaku ai i cili shënoi me kohë për zikaltërit, pas një krosimi të Barrellas. Sulmuesi belg realizoi në minutën e 119-të të kohës shtesë ndaj Fiorentinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco