VIDEO/ Zhegrova shënon supergol në miqësore

VIDEO/ Zhegrova shënon supergol në miqësore

16:30, 13/01/2021

Edon Zhegrova e ka filluar mbarë vitin e ri 2021.

Sulmuesi i Kombëtares se Kosovës ka zhvilluar një paraqitje fantastike në  miqësoren ndaj Baselit në sfidën kundër Aaraut të Zvicrës. Zhegrova kaloi disa lojtarë për të shënuar me të majtën e tij për të shënuar në minutën e 48 te ndeshjes.

Basel fitoi me rezultat 0-5 kurse golat e tjerë i shënuan: Frei (18), Arthur (26), van Wolfwinkel (80 dhe 89).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco