VIDEO/ Supergol i Kouame, Fiorentina barazon rezultatin

VIDEO/ Supergol i Kouame, Fiorentina barazon rezultatin

16:24, 13/01/2021

Fiorentina ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Interit, e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë.

Në minutën e 57’ ishte Cristian Kouame ai i cili shënoi për “violët” .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco