Teuta barazon ndaj Kastriotit

Teuta barazon ndaj Kastriotit

19:18, 05/12/2020

Teuta sërish ndalet në barazim.

Durrsakët barazuan 1-1 në sfidën ndaj Kastriotit e vlefshme për javën e 6-të në Kategorinë Superiore.

Miqtë kaluan të parët në avantazh me Okebugun në minutën e 85-të, teksa vetëm 2 minuta zgjati festa e skuadrës së Ndreut, pasi Lorenco Vila barazoi shifrat në të 87-tën.

Pas këtij barazimi, Teuta renditet në vendine  5-të me 8 pikë të grumbulluara, kurse Kastrioti pozicionohet në vendin e tretë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco