VIDEO/ Torino befason Juventusin dhe kalon në avantazh!

VIDEO/ Torino befason Juventusin dhe kalon në avantazh!

18:27, 05/12/2020

Torino ka befasuar Juventusin duke kaluar në avantazh 1-0 në derbin e vlefshëm për javën e 10-të në Serie A.

Në minutën e 9’ ishte mbrojtësi Nicolas N'Koulou i cili përfiton nga rrëmuja në zonë dhe më pas e ndal topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco