Luhet për kreun/ Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Leipzig

Luhet për kreun/ Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Leipzig

17:48, 05/12/2020

Sot në orën 18:30 Bayern Munchen pret RB Leipzig në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në Bundesliga.

Bavarezët qëndrojnë të parët në renditje duke arkëtuar 22 pikë, ndërsa ekipi i Julian Nagelsmann qëndron në vendin e dytë me gjithsej 20 pikë.

Kjo përballje do të përcaktojë edhe kreun e Bundesligas, ja formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco