Formacionet zyrtare: Juventus – Torino

Formacionet zyrtare: Juventus – Torino

17:00, 05/12/2020

Sot në orën 18:00 luhet derbi i qytetit mes Juventusit dhe Torinos e vlefshme për javën e 10-të në Serie A.

Juventus kërkon që të ngushtojë distancën me kreun, ndërsa Torino kërkon të dalë nga zona e rrezikut pas rezultateve të dobëta.

Këto janë dy formacionet zyrtare:

Juventus:

Image

Torino:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco