Formacionet zyrtare/ Sevilla - Real Madrid

Formacionet zyrtare/ Sevilla - Real Madrid

15:15, 05/12/2020

Në orën 16:15, Sevilla pret Real Madridin në stadiumin “Ramon Sanchez Pizjuan”, në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në La Liga.

Pritet të jetë një sfidë mjaft e luftuar, me skuadrat që do të tentojnë fitoren. Të dyja ekipet vijnë me mungesa në këtë ndeshje, por më të rëndësishme i ka Real Madrid që i duhet të bëjë pa, Sergio Ramos, Eden Hazard, Federico Valverde, Mariano Diaz, Daniel Carvajal.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco