VIDEO/ Festë në Shkodër, Vllaznia kalon në avantazh

VIDEO/ Festë në Shkodër, Vllaznia kalon në avantazh

14:59, 05/12/2020

Vllaznia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Bylisit,e vlefshme për javën e 6-t në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 50’ ishte Eni Imami ai i cili shënoi për ekipin shkodran. Futbollisti 27 vjeçar tenton dy herë radhazi dhe në goditjen e dytë të këndit mposht portierin e ballshiotëve, Pano Qirko.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco