Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat

Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat

22:28, 04/12/2020

Sulmuesi i Atletico Madrid-it, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka treguar se futbolli e ka bërë të suksesshëm dhe me femrat.

“Suksesi më ka ndihmuar shumë me vajzat. Në rrjetet sociale, shpesh më vijnë foto vajzash, madje dhe lakuriq”, – ka thënë Joao Felix.

Ylli i Atleticos po zhvillon një kampionat të mirë. Ai po tregon se sa vlen dhe po shënon thuajse rregullisht. Joao Felix është përshtatur si duhet me Luis Suarezin në majë të sulmit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco