VIDEO/ Goli më i bukur i mbrëmjes në Europa League, shikoni goditjen ‘fluturimthi’

VIDEO/ Goli më i bukur i mbrëmjes në Europa League, shikoni goditjen ‘fluturimthi’

22:59, 03/12/2020

Roma ka fituar me rezultatin 3-1 ndaj Young Boys në Europa League.

Golin e dytë dhe të avantazhit për klubin italian e ka shënuar Calafioirin në minutën e 59’të takimit. Pas një goditje "fluturimthi" nga disatanca, ai arriti ta dërgojë topin në rrjetë.

Pa dyshim kjo "perlë" mund të cilësohet si goli më i bukur i mbrëmjes:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco