‘Ëndrra të bukura’/ Georgina provokon me FOTO seksi nga shtrati...

‘Ëndrra të bukura’/ Georgina provokon me FOTO seksi nga shtrati...

22:12, 02/12/2020

Xheorxhina Rodriguez vazhdon të publikojë poza provokuese në rrjete sociale, duke i lënë të gjithë pa fjalë me format trupore seksi.

Modelja 26-vjeçare publikoi mbrëmjen e djeshme një foto në Instastory, ku shfaqej mjaft provokuese e veshur me të brendshme dhe e shtrirë në shtratin e saj.

“Ëndrra të bukura”, shkroi bukuroshja seksi krahas fotos.

Pak ditë më parë, e dashura e Kristiano Ronaldo, i mahniti të gjithë me pozat seksi nga një jaht. Modelja kishte vënë në plan të parë të pasmet bombastike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco