VIDEO/ Zhbllokohet sfida në Juventus - Dinamo Kiev, Chisea shënon golin e parë për bardhezinjtë

VIDEO/ Zhbllokohet sfida në Juventus - Dinamo Kiev, Chisea shënon golin e parë për bardhezinjtë

21:32, 02/12/2020

Federico Chiesa , ka shënuar golin e parë,  si me fanellën e Juventusit, ashtu edhe në Ligën e Kampionëve, duke i dhënë bardheiznjëve avantazhin 1-0 ndaj Dinamo Kiev.

23 vjeçari shënoi me kokë pas një krosimi të bukur nga Sandro-s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco