VIDEO/ Çfarë klasi! Griezmann shënon gol të bukur me thembër

VIDEO/ Çfarë klasi! Griezmann shënon gol të bukur me thembër

21:30, 02/12/2020

Barcelona po fiton me rezultatin 3-0 në transfertë ndaj Ferencevarosit në Champions League.

Në minutën e 14’ Antoinne Griezmann ka realizuar një gol të bukur me thembër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco